אנחנו כאן, בכל שלב בדרך למשפחה שלכם.​

אנחנו, במשרד עורכות הדין ויקטוריה גלפנד, רואות לנגד עינינו כשליחות להוביל את לקוחותינו בכל התהליכים ליצירת משפחה:

  • הליך פונדקאות מוצלח ויעיל ככל שניתן
  • הסכמים מותאמים אישית
  • הכוונה מדויקת ורגישה בתהליכים אלו

אנו מחויבות ללוות את היחידים, הזוגות והמשפחות שבטיפולנו לאורך כל הדרך, עד שיחבקו ילד ויוכרו כהוריו על ידי מדינת ישראל.

אנו קשובות לצרכים הייחודיים של לקוחותינו ומלוות אותם לאורך כל הדרך, משלבי התכנון להבאת ילדים לעולם בסיוע טכניקות הפריון הקיימות, דרך ההסדרה המשפטית של כל הכרוך בכך, וכלה בקבלת ההכרה בהם כהורים חוקיים לילדיהם.

הייתה לנו הזכות ללוות ולייצג את הישראלים הראשונים שפנו לבצע הליכי פונדקאות בחו”ל, ומאז, כבר למעלה מעשור, משרדנו הוא נושא הדגל והמשרד המוביל בכל הנוגע לליווי הליכי פונדקאות בצפון אמריקה. מאז הוקם המשרד בשנת 2008 סייענו לכ-300 משפחות להביא לעולם קרוב ל-400 תינוקות.

הניסיון העצום שצברנו מאפשר לנו להקנות ביטחון רב לפונים להליכי פונדקאות באמצעות טיפול והכוונה מדויקים ורגישים, וכן לספק את כל המעטפת המשפטית הכרוכה בהליך, לרבות מערכת ההסכמים והמסמכים המשפטיים הנוגעים להליך, להקמת המשפחה ולהגנה עליה.

מחויבותנו האישית והמוסרית היא לא רק לספק שירותים משפטיים מקצועיים ללקוחותינו אלא גם להיות שותפות מלאות במסע המורכב, המטלטל והמופלא שלהם להורות.

הערכים המובילים אותנו

מקצועיות ללא פשרות

בכל תחום בו משרדנו עוסק אנו שואפות ופועלות ללא לאות להיות מעודכנות במידה המקסימלית האפשרית. התמחות בנושא של פונדקאות בינלאומית דורשת התמקצעות חוצת גבולות, ומשרדנו הוא הראשון והיחיד בישראל (ובאסיה כולה) שהתקבל כחבר מן המניין בארגון הבינלאומי האקסקלוסיבי בתחום הפריון הטכנולוגי AAAA (The Academy of Adoption and Assisted reproduction Attorneys) – האקדמיה לעורכי דין בתחום האימוץ והפריון.

אנו משתתפות באופן שוטף בכנסים מקצועיים בארה”ב ובקנדה ומרצות בכנסים ובהשתלמויות בארץ ובעולם. משרדנו נמצא באופן מתמיד בחוד החנית של המידע והידע בתחומי עיסוקנו ומחזיק בהישגים ותקדימים חשובים, שביניהם: השגת זכאות של הורים מפונדקאות חו”ל לחופשת לידה מלאה ולהחזרי הוצאות אשפוז מאת המוסד לביטוח הלאומי, ביטול דרישה להגשת תסקיר של עובדת סוציאלית לשם קבלת צו הורות, הכרה רטרואקטיבית בצו הורות לאבות, הובלת שינויי נהלים ברשויות המדינה ועוד.

ניסיון ויצירתיות

הניסיון העשיר שלנו ומעורבותנו המשמעותית והמתמדת בתחומי עבודתנו מעניקים ללקוחותינו את הביטחון המירבי שנדע לכוון אותם לדרך הנכונה והמתאימה ביותר עבורם ולעשות זאת בהצלחה. ניסיוננו הרב מאפשר לנו להקפיד במסגרת התהליך על הפרטים הקטנים – שלא פעם הם החשובים ביותר בהליכים משפטיים מורכבים. עבודתנו השוטפת במשך שנים מול הגורמים השונים מאפשרת לנו להפעיל את מארג הקשרים ומאגרי הידע הנרחבים והעדכניים ביותר, כדי לייעל את ההליך המשפטי המלוּוה לא מעט גם בבירוקרטיה ולוגיסטיקה מורכבת.

יחס אישי

אנו שותפות אמיתיות למסע של לקוחותינו, מובילות אותם יד ביד ומתאימות את הפתרונות לצרכים, לשיקולים ולאינטרסים המדויקים והחשובים להם.

אנו דואגות לתת להם מענה שוטף וערות לכך שלעיתים נדרש מענה גם בזמנים או בתנאים לא שגרתיים. כל לקוח וכל משפחה הם עבורנו עולם ומלואו – וכל מקרה המגיע לטיפולנו, פשוט או מורכב ככל שיהיה, ראוי מבחינתנו להתייחסות מעמיקה ופרטנית.

מעטפת מלאה

אנחנו מספקות ללקוחותינו את המעטפת המלאה של הטיפול המשפטי הדרוש: החל ממיסוד הזוגיות במסגרת הסכמית (הסכם ממון / הסכם זוגיות / הסכם חיים משותפים / הסכם הורות משותפת) וכלה בעריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך לענייני אפוטרופסות, ליווי הליכי הפונדקאות בחו”ל מתחילתו ועד לסיומו תוך שימוש ברשת ענפה של קשרים מקצועיים ברחבי העולם, והסדרת מעמדם החוקי של הילדים וההורים בסוף ההליך.

עבודת צוות

צוות עורכות הדין של המשרד מחזיק בניסיון מצטבר של קרוב לארבעים שנה בתחום. אנו דואגות לנצל את הניסיון המשותף הזה באמצעות ניהול ישיבות חשיבה משותפת ותכנון אסטרטגי לגבי כל תיק שבטיפולנו, תוך היוועצות הדדית ומציאת פתרונות במהלך הטיפול בתיק.

אמרו עלינו

בתהליך של פונדקאות כשצריך לא רק את הפן הטכני, אלא גם את הפן האנושי: אין מילים לתאר את השירות... שלושת הבנות מדהימות... זמינות תמיד לכל שאלה, הטיפים שנתנו לנו לאורך כל הדרך, וההדרכה היו מעל ומעבר, ועזרו לנו לצלוח את הכל בצורה הטובה ביותר. אוהבים אתכן!!!! תמשיכו בעבודת הקודש שאתן עושות❤️
מקצוענות לעילא ולעילא, ידע והבנה עמוקים של תהליכי פונדקאות על כל היבטיהם כמו גם של צרכי הלקוחות, שירות רגיש ואנושי - מה עוד אפשר לבקש. זכיתי בזכות שלוש הנפלאות האלה - ויקטוריה, דפנה ובת-חן. מומלץ בחום !
Victoria and her team have been helping us throughout our two surrogacy processes in the US. Besides being impeccably professional, they are smart enough to understand that these matters involve much more than law and contracts. What leads this team is the humane aspect, human rights, and fairness. This is why we love them so much, and this is why we chose them twice. Thanks for all the help Victoria! You are exceptional!